Najlepsza obsługa imprez plenerowych? – Oczywiście, że Agencja Artystyczna XERO – !

Agencja Artystyczna XERO - imprezy plenerowe

Lato zbliża się wielkimi krokami. Wielu ten czas kojarzy się z rozrywką i odpoczynkiem. Dzień Dziecka, Dni osiedli, miejscowości, pikniki rodzinne, szkolne, osiedlowe, plenerowe imprezy firmowe… to tylko niektóre z wydarzeń, których obsługę jesteśmy Wam w stanie zapewnić na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się całościowa obsługa tego typu imprez – począwszy od atrakcji dla dzieci: konkursy, animacje, malowanie twarzy, bańki… (więcej na https://www.xeroart.pl/agencja-artystyczna-xero/) …

 

 

Zespół Muzyczny Duet XERO

…poprzez obsługę muzyczną i konferansjerską imprez plenerowych dla dorosłych (więcej na https://www.xeroart.pl/duet-xero/). W przypadku pakietu, obejmującego oba te typy wydarzeń, oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny.  Dysponujemy własnym – wysokiej jakości sprzętem nagłaśniającym i własnym transportem.

 

 

 

Nie czekaj zbyt długo! Już dziś zadzwoń i zarezerwuj termin, których na tegoroczne lato nie pozostało już wiele (https://www.xeroart.pl/agencja-artystyczna-xero/kontakt/ ). Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, zadawane zarówno drogą mailową , jak i telefoniczną.

                                                                                                                                                                                                   Pozdrawiamy – załoga XERO