Zespół Muzyczny Duet XERO: Jesteśmy duetem muzyczno – wokalnym, zajmującym się obsługą imprez takich jak wesela, bankiety, dancingi, pikniki i inne. Nasze doświadczenie w branży rozrywkowej obejmuje ponad dwadzieścia lat pracy, wykonywanej niezmiennie z takim samym zapałem i radością. Oferujemy wysokiej jakości obsługę muzyczną, konferansjerkę dostosowaną do charakteru imprezy, a także atrakcje dla najmłodszych (więcej na stronie – Agencja Artystyczna XERO).

Zespół Muzyczny Duet XERO – Próbka naszych możliwości: demo

Kliknij aby posłuchać

Nasz repertuar obejmuje zarówno utwory polskie jak i zagraniczne, mieszczące się w różnej stylistyce i adresowane do odbiorców w każdej grupie wiekowej. Wśród nich znajdą Państwo głównie największe hity począwszy od lat 60-tych, aż po najświeższe nowości rynku muzycznego. Nie brakuje również tzw. „nieśmiertelnych, znanych każdemu piosenek z brodą” i „ludowizny”.

Wykonywane przez nas utwory nie są jednak jedynie próbą „kserowania” oryginalnych wykonań, ale w każdym z nich ukryta jest cząstka naszego serca, które w pełni wkładamy we wspólną muzyczną przygodę. Niesłabnące od lat, prawdziwe zamiłowanie do wykonywanej pracy, jest – obok 2 współbrzmiących wokali, troski o jakość brzmieniową i wizualne wrażenia artystyczne – naszą wizytówką i gwarancją udanej imprezy. Zespół muzyczny Duet XERO jest alternatywą dla dużych składów. Zajmujemy znacznie mniej miejsca i pozostawiamy klientom więcej w portfelu ;-).

Na życzenie klienta istnieje możliwość poszerzenia składu w celu zagrania marszy weselnych pod domem.

Dodatkowo oferujemy Państwu obsługę imprez o charakterze artystyczno – rozrywkowym z udziałem dzieci (imprezy firmowe, szkolne, choinki, zabawy mikołajowe, pikniki rodzinne itp.) Zapewniamy zabezpieczenie strony muzycznej, prowadzenie konkursów i zabaw, naukę układów tanecznych, bańki mydlane, malowanie twarzy i inne atrakcje (więcej na stronie – Agencja Artystyczna XERO).

Zapraszamy do współpracy

Skład zespołu:

AGA
(wokal, konferansjerka)

połączenie petardy i chodzącej energii z kobiecą wrażliwością i ciepłą barwą głosu. Jak przystało na prawdziwą kobietę – buzia się jej nie zamyka nie tylko przy śpiewaniu ;-). Zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów.

JANEK
(instrumenty klawiszowe, wokal)

najkrócej mówiąc prawdziwy pasjonat! Z jednej strony wulkan energetyczny z głową pełną pomysłów, a z drugiej zawsze starannie przygotowany profesjonalista, czuwający nad muzyczną i brzmieniową poprawnością duetu.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do działu kontakt.

Skontaktuj się z nami